logo EARTH&CRAFTS

hvala svima koji su učestvovali na našem konkursu za logo EARTH&CRAFTS. Po prvi put u životu: žao mi je što nisam bogata, da mogu da nagradim svakog od učesnika koji je utrošio vreme i ideje za nas…00-40 logo EARTH&CRAFTS predlozi b&wiz tog razloga, ostaviću imena svakog od njih uz predloge, pa ako vam se svidi način na koji rade, rado ću vam poslati njihove kontakte.učesnicima se izvinjavam ako sam narušila nečiji koncept, ali sam bila prinuđena da sve njihove radove stavim na A4 formate kako bi bili jednostavniji i čitljiviji.
dok ne donesemo konačnu odluku, uživajte u razgledanju onoga što su nam poslali!
i slobodno dajte komentare, dok čekate naše – sve radove pronaći ćete na fb grupi “centar za zemljanu arhitekturu EARTH&CRAFS”:

01 predlog logo EARTH&CRAFTS Stevan Antonijevic:01 predlog logo EARTH&CRAFTS Stevan Antonijevic stewask8@gmail.com02 predlog logo EARTH&CRAFTS Aleksandra Tosman:02 predlog logo EARTH&CRAFTS Aleksandra Tosman aleksandra.tosman@gmail.com03 predlog logo EARTH&CRAFTS Jasna Cizler: 03 predlog logo EARTH&CRAFTS Jasna Cizler cizlerj@gmail.com04 predlog logo EARTH&CRAFTS Smilja i Bojan:04 predlog logo EARTH&CRAFTS smilja i bojan anarhija213@hotmail.com05 predlog logo EARTH&CRAFTS Smilja i Bojan:05 predlog logo EARTH&CRAFTS smilja i bojan anarhija213@hotmail.com06 predlog logo EARTH&CRAFTS Jelena Sucur:06 predlog logo EARTH&CRAFTS jelena2208@yahoo.com07 predlog logo EARTH&CRAFTS Branislav Spasojevic:07 predlog logo EARTH&CRAFTS branislav spasojevic branislav.spasojevic.arch@gmail.com08 predlog logo EARTH&CRAFTS Nemanja Manjencic:08 predlog logo EARTH&CRAFTS nemanja manjencic i.am.nmnj@gmail.com09 predlog logo EARTH&CRAFTS Sonja Plavšić:09 predlog logo EARTH&CRAFTS sonja daj daj cpku3209@gmail.com10 predlog logo EARTH&CRAFTS Srdjan Plavšić:10 predlog logo EARTH&CRAFTS srdjan cpku3209@gmail.com11 predlog logo EARTH&CRAFTS Milica Vezmar:11 predlog logo EARTH&CRAFTS milica vezmar vezmarmca@yahoo.com12 predlog logo EARTH&CRAFTS neverovatni Boris:12 predlog logo EARTH&CRAFTS neverovatni boris neverovatniboris@gmail.com13 predlog logo EARTH&CRAFTS Vlado Trtic:13 predlog logo EARTH&CRAFTS vlado trtic vladotrtic@gmail.com14 predlog logo EARTH&CRAFTS Stefan Petrovic:14 predlog logo EARTH&CRAFTS stefan petrovic stech010@gmail.com15 predlog logo EARTH&CRAFTS Stefan Petrovic:15 predlog logo EARTH&CRAFTS stefan petrovic stech010@gmail.com16 predlog logo EARTH&CRAFTS Nevena Kekic:16 predlog logo EARTH&CRAFTS nevena kekic nevena.kekic@gmail.com17 predlog logo EARTH&CRAFTS Nevena Kekic:17 predlog logo EARTH&CRAFTS nevena kekic nevena.kekic@gmail.com18 predlog logo EARTH&CRAFTS Mia Goranovic:18 predlog logo EARTH&CRAFTS mia goranovic goranovic.mia@gmail.com19 predlog logo EARTH&CRAFTS Nevena Nikolic:19 predlog logo EARTH&CRAFTS nevena nikolic visinatavanu@gmail.com20 predlog logo EARTH&CRAFTS Milutin Đilas:20 predlog logo EARTH&CRAFTS milutin djilas milutindjilas@yahoo.com21 predlog logo EARTH&CRAFTS Milutin Đilas:21 predlog logo EARTH&CRAFTS milutin djilas milutindjilas@yahoo.com22 predlog logo EARTH&CRAFTS Aleksandra Selakovic:22 predlog logo EARTH&CRAFTS aleksandra selakovic aleksandra.selakovic@yahoo.com23 predlog logo EARTH&CRAFTS Bogdan Milosevic:23a predlog logo EARTH&CRAFTS bogdan milosevic bmilosevic4@gmail.com23b predlog logo EARTH&CRAFTS bogdan milosevic bmilosevic4@gmail.com24 predlog logo EARTH&CRAFTS Bojan Borenovic:24 predlog logo EARTH&CRAFTS bojan borenovic borenbo@gmail.com25 predlog logo EARTH&CRAFTS Dusan Stasevic:25 predlog logo EARTH&CRAFTS dusan stasevic dulesta@hotmail.com26 predlog logo EARTH&CRAFTS Veljko Vavrin:26 predlog logo EARTH&CRAFTS veljko vavrin vavrinveljko@yahoo.com27 predlog logo EARTH&CRAFTS Hédi Zsáki:27 predlog logo EARTH&CRAFTS Hédi Zsáki hedizsaki@gmail.com28 predlog logo EARTH&CRAFTS Hédi Zsáki:28 predlog logo EARTH&CRAFTS Hédi Zsáki hedizsaki@gmail.com29 predlog logo EARTH&CRAFTS Danilo Svilar:29 predlog logo EARTH&CRAFTS danilo danilosvilar@gmail.com30 predlog logo EARTH&CRAFTS Danilo Svilar:30 predlog logo EARTH&CRAFTS danilo danilosvilar@gmail.com31 predlog logo EARTH&CRAFTS Andrea Mernjik:31 predlog logo EARTH&CRAFTS Andrea Mernjik andreamernjik@hotmail.com32 predlog logo EARTH&CRAFTS Aleksandra Mikan:32 predlog logo EARTH&CRAFTS Aleksandra Mikan aleksandramikan@gmail.com33 predlog logo EARTH&CRAFTS Igor Vukičević:33 predlog logo EARTH&CRAFTS Igor Vukičević vigor93@gmail.com34 predlog logo EARTH&CRAFTS Vladimir Dragicevic:34 predlog logo EARTH&CRAFTS vladimir dragicevic vladopaval@yahoo.com35 predlog logo EARTH&CRAFTS atelje Beograd:35 predlog logo EARTH&CRAFTS atelje Beograd ateljeoffice@gmail.com36 predlog logo EARTH&CRAFTS atelje Beograd:36 predlog logo EARTH&CRAFTS atelje Beograd ateljeoffice@gmail.com37 predlog logo EARTH&CRAFTS atelje Beograd:37 predlog logo EARTH&CRAFTS atelje Beograd ateljeoffice@gmail.com38 predlog logo EARTH&CRAFTS atelje Beograd:38 predlog logo EARTH&CRAFTS atelje Beograd ateljeoffice@gmail.com39 predlog logo EARTH&CRAFTS Bojan Kocis:39 predlog logo EARTH&CRAFTS bojan kocis bojan.kocis@gmail.com40 predlog logo EARTH&CRAFTS Aleksandar Stanojkovic:40 predlog logo EARTH&CRAFTS aleksandar stanojkovic aleksandar.stanojkovic@gmail.com

6 мишљења на „logo EARTH&CRAFTS

  1. Одлични предлози! По мени, број 8 је „опрао“ конкурс! За њим следе 37, 16, 20, 11, 21 и 32. Углавном – мислим да вас чекају слатке муке ;).

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

*